۳۰۰۰ خانوار سیل‌زده لرستانی بسته‌های اقلام اساسی دریافت می‌کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی شامگاه یکشنبه در جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان با اشاره به اقلام اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار کرد: این کار یک اقدام ارزشمند و مناسبی بوده و یکی از حلقه‌های مفقوده کمک به مردم در بحث دولت است که توانسته به خوبی این موضوع را پوشش دهد.

وی افزود: وام معیشتی و کمک‌های بلاعوض نیز به همین منظور پرداخت می‌شود اما با توجه به مشکلات جانبی زیادی که شخص سیل‌زده دارد نمی‌تواند به درستی نیازهای خود را تامین کند.

استاندار لرستان با بیان اینکه این اقدام ارزشمند مورد استقبال قرار گرفته است، تصریح کرد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که این امتیاز تبدیل به موضوع منفی نشود، چراکه اگر نتوانیم بخوبی در توزیع آن اقدام کنیم باعث ایجاد نارضایتی خواهد شد.

خادمی تمام هدف و تلاش نظام و دولت را خدمت رسانی و ایجاد رضایت عنوان کرد و گفت: اصل نظام حکومت‌داری خدمات‌رسانی در راستای ایجاد رضایت مردم است، چراکه این رضایت‌مندی باعث تقویت نظام خواهد شد.

وی با اشاره به ۱۰ هزار پک اهدایی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکید کرد: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که این اقلام به دست آسیب دیدگان ناشی از سیل برسد.

استاندار لرستان گفت: آنچه در اختیار قرار گرفته است می‌تواند نیاز مردم آسیب دیده را برآورده کند، البته این در صورتی امکان‌پذیر است که بتوان به درستی توزیع کرد.

خادمی با تاکید بر توزیع عادلانه این اقلام اظهار کرد: باید بتوانیم خدمت‌رسانی به مردم آسیب دیده از سیل را دقیق‌تر مدیریت کنیم و دستگاه‌ها بدون هماهنگی سامانه سجاد نسبت به توزیع اقلام اقدام نکنند.

وی با بیان اینکه در مرحله اول ۳۰۰۰ خانوار مشخص شده که طی روزهای آتی در بین آنها توزیع خواهد شد؛ بر لزوم تسریع در ساماندهی بازسازی و نوسازی خانه‌های تخریبی مناطق سیل‌زده تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *