گشت‌های ویژه رمضان در سطح بازار شهرستان گناوه فعال شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی پاک نژاد عصر دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان گناوه اظهار داشت: در آستانه ماه مبارک رمضان تهیه اقلام و ملزومات مورد نیاز و اشباع بازار از کالاهای اساسی و دسترسی آسان مردم به کالاهای موردنیاز از ضروریات است که باید در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرار گیرد.

پاک نژاد اظهار داشت: در ایام ماه مبارک رمضان گشت‌های ویژه رمضان از سوی ستاد تنظیم بازار شهرستان گناوه فعال و در دستور کار اعضا قرار گیرد و نظارت و بازرسی‌ها در این ماه افزایش و نظارت کافی در این ایام بر بازار صورت گیرد.

فرماندار گناوه یادآور شد: نظارت کافی و کامل بر بهداشت شیرینی‌پزیها و رستوران‌ها صورت گیرد و علاوه بر بازدید از شیرینی‌پزیها، بر رستوران‌ها نیز هم از نظر داشتن مجوزها و پروانه‌ها کسب و رعایت بهداشت بازدید و کسانی که موارد را رعایت می‌کنند تشویق و با متخلفان بر اساس قانون برخورد شود.

وی پیرامون توزیع کالاهای اساسی در شهرستان گفت: در توزیع کالاهای اساسی در بازار شهرستان هیچ گونه حواله‌ای صادر نشود و بخصوص صنعت و معدن و تجارت و جهاد کشاورزی دقت کافی در این زمینه داشته باشند.

فرماندار گناوه گفت: توزیع کالاهای اساسی در شهرستان گناوه علاوه بر شهرها در روستاهای این شهرستان هم صورت می‌گیرد و باعث رضایتمندی بیشتر در میان مردم شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی گفت: از موارد بسیار خوب در زمینه تنظیم بازار شهرستان گناوه تعامل و همکاری بسیار خوب جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت است که جای تقدیر دارد.

پاک نژاد تصریح کرد: دریافت کنندگان وام و تسهیلات اشتغال‌زایی انتظار حمایت دارند و ما باید با خرید محصولات آنها که قابل استفاده در شهرستان است در توزیع و تولید از آنها حمایت کنیم که لازم است با بازدید کامل و تشکیل نشست با آنها در این مورد کار شود.

وی با اشاره به عرضه قلیان در برخی از واحدهای صنفی گفت: بررسی این مورد در دستور کار اتاق اصناف با همکاری اماکن و بهداشت قرار گیرد و پس از بررسی و بازدید شبکه بهداشت با همکاری دستگاه‌های متولی اقدام به تعطیلی این واحدها کنید.

وی در در زمینه تذکرات داده شده به متخلفان از سوی بازرسان تنظیم بازار گفت: بعد از تذکرات شفاهی به متخلفان لازم است تذکرات کتبی داده و در پرونده آنها درج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *