همدان باید از وجود اراذل و اوباش پاک شود/لزوم مدیریت فضای مجازی

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام مصطفی قاسمی با اشاره به اینکه همدان دارالمومنین است، گفت: شهر دارالمومنین همدان باید از وجود اراذل و اوباش پاک شود.

وی با بیان اینکه امنیت حق مردم است و باید نیروی انتظامی بر مسائل نظارت کند و دولت نیز توجه به فضای مجازی را در برنامه قرار دهد، گفت: مخالف فضای مجازی نیستیم اما باید مدیریت بر آن کامل و جامع باشد.

مدیریت فضای مجازی کار سختی نیست

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه مدیریت فضای مجازی کار سختی نیست و مسئولان می‌توانند شبکه ملی راه بیندازند و آن را مورد حمایت قرار دهند اما دولت کوتاهی می‌کند، از حضور مردم در مراسم تشییع این روحانی قدردانی کرد و افزود: این جمعیت نشان دهنده ارتباط مردم با روحانیت است.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه مردم به روحانیت توجه دارند، گفت: توجه به مشکلات مردم و فضای مجازی حرف مراجع است و مراجع بارها نسبت به مدیریت فضای مجازی در جلسات عمومی و خصوصی تذکر داده‌اند.

وی با بیان اینکه فرد شرور کشته شد اما کسانی که این افراد را تشویق می‌کنند و امنیت مردم را به خطر می‌اندازند هنوز در فضای مجازی فعال هستند، گفت: قوه قضائیه باید با این افراد برخورد کند.