همایش بزرگ «حافظان حریم خانواده» در ورامین برگزار شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر همایش بزرگ «حافظان حریم خانواده» بعد از ظهر پنج شنبه و به مناسبت هفته عفاف و حجاب در شهرستان ورامین برگزار شد.

در این مراسم که با حضور گسترده اقشار مختلف مردم انقلابی وشهید پرور، روحانیون، نیروهای نظامی وانتظامی وجوانان غیرتمند این شهرستان برگزار شد، با شعارهایی مثل امنیت اخلاقی دوام خانواده، جانم فدای رهبر در این مراسم حضور یافتند تا نشان دهند همگی محکم و استوار پای دفاع از آرمان های انقلاب ایستاده اند.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در حاشیه برگزاری این مراسم در جمع خبرنگاران در خصوص هجمه های فرهنگی علیه حجاب بانوان اظهارداشت: حفظ حجاب بر اساس آیات قرآنی ضرورتی اجتناب ناپذیر است که می تواند جامعه را از بسیاری از مشکلات مصون کند.

وی بیان داشت: اگر باور به اهمیت حجاب در جامعه نهادینه شود و مردم به رعایت حجاب و عفاف پایبند شوند زمینه سالم سازی جامعه مهیا می شود.

محمودی افزود: حجاب فقط دستور اسلام نیست بلکه در تمام ادیان توحیدی این دستور وجود دارد و باید متوجه بود که ترویج بی حجابی و بی عفتی در دستور کار دشمنان اسلام بوده و هست.

وی اضافه کرد: دشمن اعتقاد دارد که اگر از جامعه ای حجاب گرفته شود، همه چیزش را می توان گرفت و در این راستا خاطرات مستر همفر جاسوس انگلیسی بسیاری از حقایق را نشان می دهد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تأکید کرد: حجاب از احکام ضروری دین است که در قرآن کریم وارد شده و کسی که آن را انکار کند، مسلمان نیست و بدون تردید امروز حجاب یک موضوع اجتماعی و سیاسی بوده و باید زنان در جامعه حجاب را رعایت کنند تا عفت عمومی حفظ شود.

محمودی با توصیه به خانواده ها یادآور شد: خانواده ها موضوع حجاب را جدی بگیرند و از کودکی و در مهد کودک ها و پیش دبستانی به این موضوع توجه داشته باشند و باید دختران ما از خردسالی با تکلیفی مانند حجاب آشنا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *