هزینه ۱۴۰ میلیون تومانی برای برگزاری مسابقات جام رمضان در گرگان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کریم علمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: رقابت‌های ورزشی جام رمضان گرگان در رشته‌های مختلف همه ساله به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان برگزار می‌شود که در برگزاری این مسابقات اداره کل ورزش و جوانان استان و اداره ورزش و جوانان گرگان تعامل و همکاری داشتند.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر گرگان هم تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر برگزار کردن این رقابت‌ها انجام داده‌اند و باید از تمام همکاران خودم در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان تشکر کنم.

علمی تصریح کرد: رقابت‌های جام مولای عرشیان در ۳۲ رشته و در محلات مختلف گرگان برگزار شد تا پویایی محلات شهر را به دنبال داشته باشد.

وی ادامه داد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در مجموع ۱۴۰ میلیون تومان هزینه برای برگزاری مسابقات ورزشی جام رمضان در گرگان انجام داد و هزار و ۸۰۰ مدال و دو هزار و ۵۰۰ حکم بین برترین‌ها توزیع شد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان با بیان اینکه ورزش محلات و کودکان برای ما بسیار مهم است، گفت: با برگزاری رقابت‌هایی در سطح محلات و برای کودکان مردم را تشویق کردیم تا نتیجه آن پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باشد.

علمی افزود: در برگزاری این برنامه‌ها کم و کاستی‌هایی هم وجود داشت اما تمام تلاش ما ایجاد شور و نشاط میان مردم گرگان بود.

وی در پایان یادآور شد: طبق ارزیابی‌های همکارانم در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان ۶ هزار نفر از مسابقات جام رمضان استقبال کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *