هزاران ارومیه ای بازی ایران و کانادا را در پارک ها تماشا کردند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، استقبال پرشور مردم ارومیه پایتخت والیبال آسیا از پارک‌ها و نقاطی که توسط شهرداری ارومیه برای تماشای بازی در نظر گرفته بودند به حدی زیاد بود که موجب شگفتی همگان شد.

دهکده تفریحی و گردشگری چی چست، پارک استقلال، پارک گوللر باغی، پارک کوثر و چهار راه مخابرات پنج نقطه در نظر گرفته شده برای تماشای جمعی شهروندان ارومیه‌ای است که شاهد حضور هزاران مردم ارومیه در نقاط هستیم.

همچنین سینماهای ارومیه نیز با صرف نظر از اکران فیلم‌های سینمایی درهای خود را برای تماشای بازی والیبال ایران و کانادا اختصاص دادند.

مسابقات هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در پنج نقطه شهر ارومیه برای علاقه مندان ورزش توپ و تور به نمایش عمومی در می‌آید.

در راستای استفاده هرچه بهتر شهروندان ارومیه‌ای از میزبانی این رقابت‌ها و همچنین تماشای جمعی دیدارهای این لیگ، تلویزیون‌های بزرگ شهری در نقاط مختلف شهر تعبیه شده است.

ارومیه به عنوان پایتخت والیبال آسیا از جمعه تا یکشنبه پیش رو میزبان هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه خواهد بود و برای برگزاری شایسته این رویداد و میهمان نوازی از ستاره‌های دنیای توپ و تور سنگ تمام گذاشته است.

کد خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *