مشکلات مردم روستاهای تنگستان رفع می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن رفیعی‌پور عصر جمعه در بازدید از روستاهای انبارک، خیاری و قباکلکی اظهار داشت: توسعه روستاهای شهرستان تنگستان را به صورت یک اولویت بسیار مهم در دستور کار داریم و در این راستا از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در بازدیدهایی که از روستاها داشتیم، مهمترین مطالبات روستاها را بررسی می‌کنیم و در دیداری که با اعضای شورا و دهیاران داریم نسبت به برنامه‌ریزی برای رفع این مشکلات اقدام می‌شود.

رفیعی پور اضافه کرد: تأمین زیرساخت‌ها و جاده راه روستایی، تأمین روشنایی جاده‌ها و معابر و اصلاح شبکه‌های برق، بهسازی و آسفالت جاده‌های روستایی، ایجاد فضاهای ورزشی و آموزشی از مهمترین خواسته‌های روستاییان است.

فرماندار شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: سیاست و نگاه دولت تدبیر و امید در موضوع خدمت رسانی به مردم حضور مسئولان و دست‌اندرکاران دولت در میان مردم برای آگاهی و تسهیل مشکلات آنان است.

رفیعی پور با بیان اینکه حل سریع مشکلات و مسائل مردم از مهمترین ضروریات دولت است افزود: هدف اصلی از این بازدیدها ارتقای اعتماد مردم نسبت به نظام و دولت است و بسیاری از مشکلات مردم به دلیل عدم دسترسی به مسئولان مربوطه حل نشده و یا مورد توجه جدی قرار نگرفته است که با این نوع بازدیدها این مشکلات از نزدیک به گوش و نظر مسؤلین رسیده و رفع مشکل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *