مردم عسلویه لایق بهترین‌ها هستند/ امکانات رفاهی افزایش یابد

به گزارش خبرنگار مهر، سکینه الماسی جمعه‌شب در جمع مردم عسلویه اظهار داشت: مردم عسلویه مدت‌ها با شعار زندگی بر روی طلای سیاه سپری کردند و سالیان دراز رنج زندگی در کنار صنعت را متحمل شدند با این حال همواره میزبانان مهمان‌نواز و خونگرمی برای مردم اقصی نقاط ایران و جهان بودند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عسلویه لایق بهترین امکانات است و همه مسئولین دولتی ملزم به افزایش امکانات رفاهی این شهرستان هستند.

الماسی در رابطه با عملکرد خویش در قبال مردم عسلویه اظهار داشت: اخیراً دو روستای چاه مبارک و بیدخون به شهر ارتقا یافتند که موجب افزایش اعتبار شهرستان عسلویه می‌شود.

وی در رابطه با توسعه بیمارستان شهرستان عسلویه بیان کرد: هشت میلیارد تومان توسط شورای راهبردی پتروشیمی‌ها، ۸.۵ میلیارد توسط سازمان تأمین اجتماعی و ۱۶ میلیارد نیز بر اساس تفاهم نامه با منطقه ویژه برای توسعه بیمارستان عسلویه در نظر گرفته شده است.

الماسی در همین رابطه ادامه داد: بخش‌های زنان و زایمان و کودکان در سال گذشته تکمیل شد، بخش سی‌تی ‌اسکن در هفته کارگر افتتاح می‌شود و بخش دیالیز نیز به زودی به بیمارستان اضافه می‌گردد.

الماسی اضافه کرد: در چند روز گذشته بزرگترین پارک جنوب کشور با اعتبار ۴۶۰ میلیارد ریال در نخل تقی افتتاح شد که چشم و چراغ ساحل منطقه است.

وی در رابطه با پروژه‌های عمرانی تکمیل شده در دست اجرا و تأمین اعتبار شده در شهرستان عسلویه بیان کرد: در دو سال اخیر ١٣ مدرسه، پنج سالن و زمین ورزشی و هشت خانه بهداشت در شهرستان عسلویه تأمین اعتبار شده است که این روند مثبت در سال ٩٨ ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *