محدودیتهای ترافیکی در ایام برگزاری مسابقات والیبال اعمال شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عباس فرمانی عصر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران درخصوص تمهیدات ترافیکی مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان افزود: هواداران حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده نموده و به جهت کمبود محل پارک از اوردن وسیله نقلیه شخصی به ورزشگاه خودداری کنند.

وی با بیان اینکه محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۰ صبح لغایت پایان بازی‌ها از تقاطع ورزش تاخیابان امنیت طلب و محدوده ورزشگاه در همان روز اعمال می شود افزود: شهروندان از تردد و توقف خودرو در این محدوده خوداری کنند و درصورت تخلف خودروی آنها توقیف خواهد شد.

فرمانی تصریح کرد: برای خودروهای شخصی در محل ورودی انتهای خیابان حجت الاسلام حسنی محوطه سالن تیر اندازی پارکینگ درنظر گرفته شده است و اتوبوس‌ها نیز در باند کندرو خیابان ورزش بعد از درب سوم ورزشگاه غدیر مستقر خواهند شد.

رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی همچنین اظهار داشت: در روزهای برگزاری رقابتها از محل اقامت تیمها به سمت ورزشگاه غدیر در بلوارجام جم- خیابان شهیدبهشتی- تقاطع شورا- خیابان شورا- خیابان ورزش و درنهایت ورزشگاه غدیر محدودیتهای مقطعی ترافیکی اعمال خواهد شد.

هفته سوم دور گروهی مسابقات والیبال لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ با حضور چهار تیم برتر جهان، ایران، روسیه، لهستان و کانادا به مدت سه روز در سالن زیبا و تجهیز شده شش هزار نفری غدیر ارومیه از روز جمعه این هفته برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *