فعالیت ها در حوزە عمران شهری در سنندج رضایت بخش است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بە گزارش خبرنگار مهر, بهمن مرادنیا شامگاه چهارشنبه ضمن بازدید از سالن شش هزار نفری گولان سنندج، گفت: با کارها و تمهیدات اندیشیده شده و قول مساعد مسئولان سالن ورزشی گولان سنندج که از نیازهای اساسی مردم است امیدواریم تا پانزدهم مرداد ماه به اتمام برسد.

وی همچنین پروژه های کمربندی آبیدر و جاده حسن آباد را دو پروژه حائز اهمیت در عمران شهری برای رفاه شهروندان ارزیابی کرد و اظهار داشت: کمربندی آبیدر و جاده حسن آباد نیز تا پایان نیمه اول مرداد ماه سال جاری به اتمام می رسد و طی هفته آینده اقدام به نصب تجهیزات روشنایی آن خواهد شد.

مرادنیا از اتمام پروژه ۳۶ متری دگران سنندج نیز ابراز خوشحالی کرد و افزود: نفع این پروژه ها مستقیماً به مردم برمی گردد و این جای خوشحالی است و ما را نیز بر آن می دارد که هرگونه کمکی را به این طرح ها و پروژه ها داشته باشیم.

استاندار کردستان در ادامه از پروژه امتداد بلوار کردستان نیز بازدید کرد و از شهرداری سنندج و آبفای استان خواست نهایتاً تا ۲۰ مرداد ماه آن را به بهره برداری برسانند.

وی یادآور شد: اتمام این پروژه نقش بسیاری در کاهش ترافیک دارد و از این جهت نیز برای مردم مهم است و با توجه به محدود بودن فصل کار عمرانی در استان بهتر است از زمان بیشترین استفاده را به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *