فعالیت ها در حوزە عمران شهری در سنندج رضایت بخش است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

بە گزارش خبرنگار مهر, بهمن مرادنیا شامگاه چهارشنبه ضمن بازدید از سالن شش هزار نفری گولان سنندج، گفت: با کارها و تمهیدات اندیشیده شده و قول مساعد مسئولان سالن ورزشی گولان سنندج که از نیازهای اساسی مردم است امیدواریم تا پانزدهم مرداد ماه به اتمام برسد.

وی همچنین پروژه های کمربندی آبیدر و جاده حسن آباد را دو پروژه حائز اهمیت در عمران شهری برای رفاه شهروندان ارزیابی کرد و اظهار داشت: کمربندی آبیدر و جاده حسن آباد نیز تا پایان نیمه اول مرداد ماه سال جاری به اتمام می رسد و طی هفته آینده اقدام به نصب تجهیزات روشنایی آن خواهد شد.

مرادنیا از اتمام پروژه ۳۶ متری دگران سنندج نیز ابراز خوشحالی کرد و افزود: نفع این پروژه ها مستقیماً به مردم برمی گردد و این جای خوشحالی است و ما را نیز بر آن می دارد که هرگونه کمکی را به این طرح ها و پروژه ها داشته باشیم.

استاندار کردستان در ادامه از پروژه امتداد بلوار کردستان نیز بازدید کرد و از شهرداری سنندج و آبفای استان خواست نهایتاً تا ۲۰ مرداد ماه آن را به بهره برداری برسانند.

وی یادآور شد: اتمام این پروژه نقش بسیاری در کاهش ترافیک دارد و از این جهت نیز برای مردم مهم است و با توجه به محدود بودن فصل کار عمرانی در استان بهتر است از زمان بیشترین استفاده را به عمل آورد.