رسیدگی به بیش از ۶۷۰ پرونده در طرح ضیافت در قزوین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

محمود احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از آغاز ماه مبارک رمضان تدابیر خاصی که از قبل برای نظارت بر بازار استان قزوین اندیشیده شده بود به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی گفت: در این راستا بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی و ۷۹ اکیپ گشت مشترک متشکل از رئیس شعبه تعزیرات حکومتی، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، نماینده اجرای احکام و نماینده‌های مراکز بهداشت و سایر دستگاه‌های ذی ربط، بازرسی و نظارت ویژه ای را به طور گسترده در سطح استان آغاز کردند.

احمدی اضافه کرد: بیشترین بازرسی‌ها از قنادی‌ها (مراکز عرضه زولبیا و بامیه)، حلیم و آش، پزندگی ها و همچنین رستوران‌ها و مراکز بین راهی انجام شده و در مجموع ۶۰۹ پرونده صنفی، ۴۳پ رونده قاچاق و۲۵پ رونده در خصوص پرونده‌های تخلفات بهداشتی تشکیل و رسیدگی شد.

وی تاکید کرد: با برخی از واحدهای صنفی که تخلفات بهداشتی زیادی داشتند بلافاصله و باقید فوریت برخورد قانونی گردید. همچنین برگزاری جلسات با دستگاه‌های متولی تنظیم بازار، استقرار شعبه ویژه رسیدگی در نمایشگاه طرح ضیافت و اختصاص شعبه ویژه جهت رسیدگی به پرونده‌های مهم طرح ضیافت خارج از نوبت از جمله اقدامات شایان ذکر است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی با بیان اینکه رسیدگی به میزان محکومیت واحدهای متخلف تا کنون بیش از ۲ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال بوده، عنوان کرد: این بازرسی‌ها تا پایان ماه مبارک رمضان به طور ویژه در دستور کار تعزیرات حکومتی استان قزوین قرار داشت و بعد از ماه مبارک رمضان نیز به فراخور وضعیت و موضوعات ابلاغی، گشت‌های مشترکی با سازمان‌های متولی امر بازرسی توسط تعزیرات حکومتی در سطح استان به صورت مستمر برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *