تلاش جریان های قدرت و ثروت برای تغییر هویت مشهد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه مسؤول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام رضا (ع) اظهارکرد: مشهد به دلیل وجود بارگاه منور رضوی شهری بین المللی بوده و در جهان اسلام جایگاه ویژه ای دارد.

وی افزود: سالانه میلیون ها زائر داخلی و خارجی برای زیارت بارگاه منور رضوی به مشهد سفر می کنند و باید مراقب بود و اجازه نداد جریان های ثروت و قدرت هویت این شهر را از بین ببرند.

امام جمعه مشهد بیان کرد: خوشبختانه طی سال های گذشته سپاه در این عرصه فعالیت خوبی داشته و از ارزش‌های اسلامی و ملی دفاع و در این راستا دیگر نهادها را نیز با خود همراه کرده است و در این میان حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام رضا (ع) نیز اقدامات خوبی به انجام رسانده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: جریان تحجر، هم تحجر تشکیلاتی و هم تحجر توده‌ای در مشهد وجود داشته و باید بدانیم مسئله خطر و آسیب تحجر برای نظام و انقلاب شاید به‌مراتب بیشتر از خطر سکولار سازی جامعه است.

علم الهدی خاطرنشان کرد: بنیان سکولاریسم در نظام و جامعه ما، جریان تحجر است که به تمام ابعاد سکولاریسم در کشور ارزش داده و به آنها قداست می‌بخشد.

وی تاکید کرد: جریان تحجر در فتنه ۸۸ نیز قابل مشاهده بود که با فعالیت سپاه پاسداران از فعالیت تحجر تشکیلاتی جلوگیری و تحجر توده نیز کمرنگ شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *