تقابل جوان ترین مربیان لیگ در تهران/رونمایی از استقلالِ مجیدی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران به فاصله ۳ روز بعد از برکناری شفر و روی کار آمدن فرهاد مجیدی باید در لیگ برتر به میدان برود.

دیدار استقلال‌های تهران و خوزستان را می‌توان تقابل جوان‌ترین سرمربیان لیگ هم دانست. سرمربیان جوانی که جای باتجربه‌هایی را روی نیمکت دو تیم گرفته‌اند.

این اولین تجربه سرمربیگری فرهاد مجیدی و سومین تجربه سرمربیگری سید محمد علوی در لیگ برتر است.

استقلال با فرهاد مجیدی در پی پیروزی است تا آخرین شانس‌های خود را برای قهرمانی احتمالی زنده نگه دارد و یا لااقل برای فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا کسب سهمیه کند.

استقلال خوزستان اما هدف دیگری دارد. این دیدار آخرین تیر ترکش آبی‌های خوزستان برای بقا در لیگ برتر است. شاگردان سید محمد علوی در صورت شکست مقابل همنام تهرانی رسماً با لیگ برتر وداع خواهند کرد.

مجیدیقطعاً تغییراتی نسبت به بازی‌های قبلی تیمش اعمال خواهد کرد چون این طبیعت فوتبال است که مربیان جدید برای وارد کردن شوک، در ترکیب و تفکرات مربی سابق دست ببرند.

آبی پوشان تهران در صورت پیروزی در این بازی موقتاً با ۵۳ امتیاز به رده دوم صعود می‌کنند و باید منتظر بازی سپاهان و ماشین سازی باشند تا ببینند آیا در فاصله دو هفته مانده به پایان بازی‌ها رسماً به رده دوم خواهند رسید یا خیر.

برای فرهاد مجیدی پیروزی در اولین تجربه سرمربیگری‌اش در لیگ برتر مهم است و از همه توانش برای این هدف استفاده می‌کند.

هواداران استقلال از اتفاقات اخیر تیم شأن دل خوشی ندارند و حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت می‌تواند انگیزه خوبی برای حضور آنها در ورزشگاه باشد.

بازی دو تیم استقلال‌های تهران و خوزستان فردا و از ساعت ۲۰:۱۵ و به میزبانی استقلال تهران در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

قضاوت این بازی بر عهده موعود بنیادی فرد است و قهرمان نجفی به همراه علی اکبر عظیم پور وی را کمک می‌کنند.

کمک داوران اضافی این بازی هم مهدی سیدعلی و سیدعلی اصغر مؤمنی هستند و داور چهارم براتعلی مولوی است. نظارت بازی نیز بر عهده علیرضا یزدانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *