تغییر و توسعه فضای شهری زنجان با مقاومت شدید مواجه می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، مسیح الله معصومی شامگاه سه شنبه در جلسه شورای ترافیک در محل استانداری زنجان افزود: اجرای طرح‌های عمرانی در شهر زنجان توجه به حاکمیت انسان است.

وی به اجرای طرح اصلاح خطوط اتوبوس رانی اشاره کرد و گفت: شهروندان برای اجرای طرح اصلاح خطوط اتوبوسرانی همکاری کنند.

شهردار زنجان اظهار کرد: هر تغییری در فضای شهری با مقاومت مواجه می‌شود ولی با وجود همه مقاومت‌ها و سنگ اندازی ها طرح اصلاح خطوط اتوبوسرانی با جدیت و قوت اجرا می‌شود.

شهردار زنجان با تاکید بر اینکه طرح اصلاح خطوط اتوبوسرانی در شهر زنجان به عنوان یک نیاز مهم و ضروری باید اجرایی شود، گفت: طرح اصلاح خطوط اتوبوسرانی مطابق با مصوبات اجرا می‌شود و به رانندگان سه پیشنهاد ارائه شده است.

معصومی افزود: پرداخت ماهانه ۸ میلیون تومان به اتوبوس‌های خط ویژه و همچنین پرداخت مبلغی به مابقی اتوبوس‌ها بابت اجرای طرح اصلاح و کارت بلیت صورت می‌گیرد تا نگران درآمد نباشند.

وی تاکید کرد: برای اجرای این طرح پایانه‌های مربوط ایجاد شده است و مراجع قانونی به آن رأی دادند و خوشبختانه شهروندان هم با اجرای این طرح به خوبی کنار آمدند و مشکلی وجود ندارد.

معصومی افزود: در برنامه‌های بعدی اجرای طرح‌های میدان مدرس، تقاطع ارتش در دست اجرا است که با اجرای این طرح‌ها بار ترافیکی کاهش محسوسی خواهد یافت.

شهردار زنجان ابراز کرد: همچنین در پیاده راه سبزه میدان بیش از ۲۰ کارت بار تردد به هیئت امنای بازار داده شده است.

معصومی با بیان اینکه سه شنبه‌های بدون خودرو در زنجان اجرا می‌شود، گفت: بر اساس برنامه ریزی این طرح در روزهای آینده با قوت بیشتری برگزار می‌شود.

وی در خصوص تجمع رانندگان درون شهری، افزود: یارانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را رانندگان دریافت می‌کنند ولی مطالبه رانندگان دریافت ماهیانه ۱۲ میلیون تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *