تحریم‌های ظالمانه زمینه‌ساز اقتدار بیشتر جمهوری اسلامی ایران شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر که در حسینیه سنندج اقامه شد، اظهار داشت: دشمن با استفاده از تمامی توان و ظرفیت های خود از بدو پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی خود را با این نظام نوپا آغاز کرد.

وی با اشاره به توطئه ها و دسیسه های مختلف دشمن در راستای مقابله با جمهوری اسلامی ایران، گفت: اعمال تحریم‌های ظالمانه دشمن در تمامی حوزه ها باعث پیشرفت و اقتدار بیشتر نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف شد.

وی به نقش حضرت امام خمینی (ره) و همچنین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای اشاره کرد و افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران و با استفاده از توان و شایستگی خود به یکی از قدرت های مهم منطقه و جهان تبدیل شده است.

وی به نقش حضرت امام خمینی (ره) در پیروزی و تداوم و تثبیت انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران خود را میراث دار آرمان‌ها و اهداف امام راحل (ره) می داند و بدون شک تا زمانی که ما این مسیر را ادامه دهیم انقلاب ما در مقابل دشمنان و دنیای کفر و ظالمان پیروز خواهد شد.

وی با اشاره به تدبیر و درایت و جهان‌بینی حضرت آیت الله خامنه‌ای در راستای حفظ و اعتلای بیشتر انقلاب اسلامی، افزود: بعد از رحلت حضرت امام خمینی (ره) حضرت آیت الله خامنه ای به بهترین شکل ممکن کشتی انقلاب را در تلاطم های جهانی و منطقه ای مدیریت و به ساحل آرامش رسانده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در بخش دیگری از سخنان خود به هیاهوی اخیر دشمنان به ویژه کشور آمریکا اشاره کرد و افزود: ملت ایران تا زمانی که در صحنه حضور داشته باشد هیچ کشوری نمی تواند هیچ گونه تعرضی به خاک جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

وی گفت: امروز همه حرفهای سران آمریکا بیشتر در حد یک شعار و حرف تو خالی است و آنها جرأت نزدیک شدن به جمهوری اسلامی ایران را نیز ندارند.

آیت الله حسینی شاهرودی با اشاره به عقب‌نشینی در سخنان سران دولت آمریکا، افزود: ملت ایران با بصیرت و حضور همیشگی خود در صحنه و با توجه به آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی در اوج عزت و اقتدار از آرمان‌ها و دستاوردهای خود دفاع کرده و این مسیر را با صلابت هرچه بیشتری ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *