برگزاری پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان زنجان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از بسیج رسانه استان زنجان، عبدالله جعفری از برگزاری پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر خبر داد و گفت: این جشنواره با موضوعات اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، امنیت اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، خانواده و سبک زندگی ایرانی و اسلامی، خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی، اقتدار ملی و سرمایه‌های اجتماعی، فرهنگ، ایثار، مقاومت و شهادت و موضوع آزاد (یکی از اولویت‌های فراموش شده یا کمتر پرداخته شده) برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه جشنواره در بخش‌های خبر، تیتر، عکس، گزارش، کاریکاتور، یادداشت و چند رسانه‌ای برگزار می‌شود، ادامه داد: علاقمندان تا ۳۱ تیرماه سال جاری برای ارسال آثار فرصت دارند.

جعفری افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره می‌توانند به وب سایت zanjanfestival.ir مراجعه کنند یا با دبیرخانه جشنواره به شماره‌های ۳۳۰۶۲۱۱۷ و ۳۳۵۵۲۲۴۰ تماس بگیرند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه اعلام نتایج پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در زنجان همزمان با مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور مهمان کشوری برگزار می‌شود، ادامه داد: تجلیل از امیدبخش‌ترین دستگاه اجرایی در حوزه خبر و رسانه به عنوان بخش ویژه در آئین اختتامیه از دیگر برنامه‌های این جشنواره در استان است.

جعفری افزود: آثار دریافت شده در پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان زنجان قرار است در تهران داوری شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *