بازیهای سختی داریم/هنوز از صعود به مرحله نهایی مطمعن نیستم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال در گروه ایران به میزبانی ارومیه در سالن غدیر برگزار خواهد شد. تیم ملی این هفته با تیم های کانادا، لهستان و روسیه همگروه است.

سرمربی تیم ملی کانادا عصر پنجشنبه در نشست خبری در ارومیه گفت: خوشحالیم از حضور در ارومیه، تشکر می کنیم از کمیته اجرایی و مردم ارومیه برای اجرای این مسابقات. هفته بزرگی برای ما است و همین طور فرصتی برای آموزش و تمرین دوباره برای بازی مقابل این تیم های بزرگ در این هفته.

هنین، سرمربی لهستان نیز در این نشست گفت: عادت به پیاده روی دارم، تقریباً سعی کردم همه جای ارومیه را پیاده بروم، سرمربی کانادا تشکر کردند اما فکر میکنم همه مردم در خیابان به ما خوشامد گفتند. خیلی خوب است که مردم والیبال را می شناسند و پیاده روی ایینگونه خوب است. در پیاده روی آاخرم ۲۰ ماشین کنارم اایستادند تا منو به هتل برسانند. این را در رسانه منتشر کنید که من نیازی به ماشین ندارم و پیاده روی می کنم. این نشان از خوشامد گویی شما دارد.

سرمربی والیبال روسیه اظهارداشت: خوشحالم اینجا هستم، شهری است که همه والیبال را می شناسند. سه بازی خیلی سخت داریم. در این لحطه فقط به بازی فردا فکر می کنیم. دوست داریم بازی به بازی پیشرفت کنیم. بعد از اان بازی روز یکشنبه که تجربه جدیدی برای بازیکنان ما خواهد بود. قطعاً صدای ایجاد شده در سالن زیاد خواهد بود و این خاص است. به صورت کلی درباره لیگ ملت ها صحبت کنم، تازه لیگ ملت ها برای ما در حال شروع شدن است و این هفته حریفان با سطح بالایی داریم خیلی خوب شروع می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *