ایثار اصل وجودی هلال احمر/لزوم داشتن تخصص نیروها – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام فقیهی، مشاور عالی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر عصر پنج شنبه در شورای مدیران هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به دهه کرامت اظهار کرد: عضویت در جمعیت هلال احمر افتخار بزرگی بوده که خداوند به نیروهای داوطلب داده که با حس انسان دوستی همراه است.

حجت الاسلام فقیهی با بیان اینکه امروزه مردم هلال احمر را از اعضای خانواده خویش دانسته و به آن دلگرم هستند، گفت: نیروهای هلال احمر افراد انتخاب شده ای هستند که نسبت به مسئولیت شأن باید پاسخگو باشند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور اظهار کرد: نیروهای هلال احمر باید نسبت به مسئولیت شأن تخصص داشته و برای زیر مجموعه‌هایشان طرح و برنامه بریزند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با تمام قدرت وارد جنگ با انقلاب شده است تا فرهنگ اصیل ایرانی را به فرهنگ نوظهور غرب تبدیل کند، گفت: بر ما وظیفه است که علم را نسبت به مسائل فرهنگی، اجتماعی و دینی بالا ببریم.

وی با بیان اینکه باید خطراتی که وارد می‌شود را شناسایی کنیم، اظهار کرد: در مسئله هلال علم‌هایی به نام بصیرت وجود دارد که قابل تقدیر و ستایش است.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور گفت: باید فرهنگ‌های نوظهور مانند عرفان‌های نوطهور که وارد اجتماع و خانواده شده را جدی بگیریم.

وی افزود: اقدامات نیروهای هلال احمر سرشار از حسنه بوده که می‌طلبد با رفاقت، همبستگی و دوستی با یکدیگر تقویت شود.

حجت الاسلام فقیهی ایثار را اصل وجودی هلال عنوان کرد و افزود: شرایط امروز جامعه بسیار حساس و خاص بوده و باید با حداقل امکانات، حداکثر خدمات را ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *