آینده کشور در دست جوانان متعهد و انقلابی است

به گزارش خبرنگار مهر، هفتمین جشنواره علی اکبر، جوان انقلابی، سیل مهربانی، پاسدار وطن پنجشنبه شب با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار، محمد شفیعی، سرپرست فرمانداری قزوین، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان، حسین تیموری مدیر صندوق کارآفرین امید و مهران قاسمی معاون جوانان اداره ورزش استان و جمعی از ورزشکاران در سالن دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

بهمن طاهرخانی در این مراسم گفت: آینده کشور در دست جوانان کشور است و اگر درست هدایت و حمایت شوند به نتایج خوبی خواهیم رسید.

وی اضافه کرد: دوران دفاع مقدس با ایثار و شجاعت رزمندگان جوانی رقم خورد که پس از آن نیز در دوره‌های مختلف همین جوانان افتخار آفریده‌اند و کشور به وجود آنها مفتخر است.

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دشمنان با تحمیل جنگ درصدد ساقط کردن جنگ برآمدند و پس از آن جنگ نیابتی در خاور میانه راه انداختند و چون با مقاومت ما مواجه شدند توطئه دیگری کردند و تهاجم فرهنگی بره انداختند.

وی بیان کرد: دشمنانی که ۷ تریلیون دلار برای ایجاد داعش و حمایت از آن هزینه کردند تا کشورهای منطقه و در نهایت ایران را دچار بحران کنند تنها به واسطه مقاومت ملت ایران و تبعیت از رهبری شکست خوردند و از این وضعیت ناراحتند.

طاهرخانی یادآور شد: دشمنان همچنین وارد جنگ فرهنگی شدند و با ابزار رسانه‌ای دنبال استحاله فرهنگی هستند که در این عرصه نیز با حضور جوانانی آگاه و با درک بالا موفق خواهیم شد.

وی اظهار داشت: در جنگ اقتصادی هم جوانان باید نقش ایفا کرده و پرچم داری کنند و در میدان باشند و با مقاومت آن را اداره کنند.

طاهرخانی تصریح کرد: جوانان به غرور ملی پایبند هستند و با شجاعت از کیان کشور دفاع می‌کنند و بزرگترین پشتیبان نظام و مسئولان محسوب می‌شوند.

در ادامه از ۳۶ جوان برتر استان قزوین تجلیل شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *